środa, 06 luty 2019 15:04

EKOTECH/ENEX 2019 - Targi Kielce

Zachęcamy do odwiedzenia Targów Kielce w dniach od 27 lutego do 1 marca 2019 r. i wzięcia udziału w towarzyszących imprezach branżowych.

Udział jest bezpłatny. Istnieje możliwość wcześniejszej rejestracji, a także pobrania programu, na stronie www.targikielce.pl 

EKOTECH 2019 –  to Jubileuszowe XX Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami

oraz

ENEX/ENEX Nowa Energia 2019 - czyli XXII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki  oraz XVII Targi Odnawialnych Źródeł Energii

 

Specjalne ZAPROSZENIE

28 lutego 2019 r., VII Kongres PORT PC "Dom bez rachunków"

Zarząd Główny PZITS rekomenduje zainteresowanym członkom Stowarzyszenia udział w VII Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC "Dom bez rachunków", który odbędzie się 28 lutego 2019 r. w Kielcach w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wydarzenie towarzyszy Targom ENEX. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie  www.portpc.pl/kongres. Dla członków PZITS przewidziany rabat *).

*) Dla osób będących członkami stowarzyszeń i organizacji branżowych współpracujących z PORT PC obowiązuje specjalna cena 200 zł.  Aby wziąć udział w VII Kongresie na preferencyjnych warunkach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i w uwagach na końcu formularza wpisać hasło: Współpraca z PORT PC. Cena standardowa zostanie obniżona do poziomu 200 zł.  Kod obowiązuje do 11 lutego.

 

Czytany 396 razy